AIUR-02H-470K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-470K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 990MA 121 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,451
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-470K ABRACON
    AIUR-02H-470K ABRACON
    AIUR-02H-470K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-470K is described as FIXED IND 47UH 990MA 121 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG