AIUR-02H-3R3M ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-3R3M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.7A 30 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-02H-3R3M ABRACON
    AIUR-02H-3R3M ABRACON
    AIUR-02H-3R3M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 2.7A 30 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM