AIUR-02H-390K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-390K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 1.1A 101 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,018
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-390K ABRACON
    AIUR-02H-390K ABRACON
    AIUR-02H-390K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-390K is described as FIXED IND 39UH 1.1A 101 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM