AIUR-02H-330K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-330K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 1.1A 80 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 801
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-330K ABRACON
    AIUR-02H-330K ABRACON
    AIUR-02H-330K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-330K is described as FIXED IND 33UH 1.1A 80 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.