AIUR-02H-270K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-270K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 1.3A 72 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,089
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-270K ABRACON
    AIUR-02H-270K ABRACON
    AIUR-02H-270K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-270K is described as FIXED IND 27UH 1.3A 72 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CAP SOCKET CIGARETTE RUBBER BK
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY RETAINING STRAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY RETAINING FOR 108
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB