AIUR-02H-1R0M ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-1R0M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 3.5A 21 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AIUR-02H-1R0M ABRACON
    AIUR-02H-1R0M ABRACON
    AIUR-02H-1R0M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-1R0M is described as FIXED IND 1UH 3.5A 21 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.