AIUR-02H-151K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-151K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 150UH 610MA 270 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,865
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-151K ABRACON
    AIUR-02H-151K ABRACON
    AIUR-02H-151K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-151K is described as FIXED IND 150UH 610MA 270 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE