AIUR-02H-150K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-150K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 15UH 1.8A 54 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 970
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-150K ABRACON
    AIUR-02H-150K ABRACON
    AIUR-02H-150K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-150K is described as FIXED IND 15UH 1.8A 54 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"