AIUR-02H-121K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-121K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 670MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,112
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-121K ABRACON
    AIUR-02H-121K ABRACON
    AIUR-02H-121K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-121K is described as FIXED IND 120UH 670MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS