AIUR-02H-120K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-120K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12UH 1.9A 49 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 976
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-120K ABRACON
    AIUR-02H-120K ABRACON
    AIUR-02H-120K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-120K is described as FIXED IND 12UH 1.9A 49 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT