AIUR-02H-102K ABRACON
  • Part Number: AIUR-02H-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 220MA 1.3 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,506
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AIUR-02H-102K ABRACON
    AIUR-02H-102K ABRACON
    AIUR-02H-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AIUR-02H-102K is described as FIXED IND 1MH 220MA 1.3 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W