AISR-875-821L ABRACON
  • Part Number: AISR-875-821L
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 820UH 300MA 2.56 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-821L ABRACON
    AISR-875-821L ABRACON
    AISR-875-821L is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-821L is described as FIXED IND 820UH 300MA 2.56 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.