AISR-875-680M ABRACON
  • Part Number: AISR-875-680M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-680M ABRACON
    AISR-875-680M ABRACON
    AISR-875-680M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-680M is described as FIXED IND 68UH 1.1A 200 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM