AISR-875-561L ABRACON
  • Part Number: AISR-875-561L
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 560UH 360MA 1.72 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-561L ABRACON
    AISR-875-561L ABRACON
    AISR-875-561L is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-561L is described as FIXED IND 560UH 360MA 1.72 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A