AISR-875-330M ABRACON
  • Part Number: AISR-875-330M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 33UH 1.5A 130 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-330M ABRACON
    AISR-875-330M ABRACON
    AISR-875-330M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-330M is described as FIXED IND 33UH 1.5A 130 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM