AISR-875-271L ABRACON
  • Part Number: AISR-875-271L
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 270UH 510MA 880 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-271L ABRACON
    AISR-875-271L ABRACON
    AISR-875-271L is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-271L is described as FIXED IND 270UH 510MA 880 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL