AISR-875-270M ABRACON
  • Part Number: AISR-875-270M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 27UH 1.7A 110 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-270M ABRACON
    AISR-875-270M ABRACON
    AISR-875-270M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-270M is described as FIXED IND 27UH 1.7A 110 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS