AISR-875-220M ABRACON
  • Part Number: AISR-875-220M
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 1.8A 90 MOHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-220M ABRACON
    AISR-875-220M ABRACON
    AISR-875-220M is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-220M is described as FIXED IND 22UH 1.8A 90 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.