AISR-875-181L ABRACON
  • Part Number: AISR-875-181L
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 180UH 660MA 570 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-181L ABRACON
    AISR-875-181L ABRACON
    AISR-875-181L is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-181L is described as FIXED IND 180UH 660MA 570 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"