AISR-875-103K ABRACON
  • Part Number: AISR-875-103K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 84MA 33 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-103K ABRACON
    AISR-875-103K ABRACON
    AISR-875-103K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-103K is described as FIXED IND 10MH 84MA 33 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.