AISR-875-102K ABRACON
  • Part Number: AISR-875-102K
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 270MA 2.94 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-875-102K ABRACON
    AISR-875-102K ABRACON
    AISR-875-102K is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-875-102K is described as FIXED IND 1MH 270MA 2.94 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK