AISR-01-393J ABRACON
  • Part Number: AISR-01-393J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39MH 15MA 45 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-01-393J ABRACON
    AISR-01-393J ABRACON
    AISR-01-393J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-01-393J is described as FIXED IND 39MH 15MA 45 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.