AISR-01-123J ABRACON
  • Part Number: AISR-01-123J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 12MH 25MA 13 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-01-123J ABRACON
    AISR-01-123J ABRACON
    AISR-01-123J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-01-123J is described as FIXED IND 12MH 25MA 13 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.