AISR-01-103J ABRACON
  • Part Number: AISR-01-103J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10MH 25MA 12.1 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-01-103J ABRACON
    AISR-01-103J ABRACON
    AISR-01-103J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-01-103J is described as FIXED IND 10MH 25MA 12.1 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH