AISR-01-102J ABRACON
  • Part Number: AISR-01-102J
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1MH 90MA 3.4 OHM TH
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISR-01-102J ABRACON
    AISR-01-102J ABRACON
    AISR-01-102J is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISR-01-102J is described as FIXED IND 1MH 90MA 3.4 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE