AISC-1812H-6R8N-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-6R8N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 6.8UH 720MA 250 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-6R8N-T ABRACON
    AISC-1812H-6R8N-T ABRACON
    AISC-1812H-6R8N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-6R8N-T is described as FIXED IND 6.8UH 720MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.