AISC-1812H-680K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-680K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 220MA 1.92 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-680K-T ABRACON
    AISC-1812H-680K-T ABRACON
    AISC-1812H-680K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-680K-T is described as FIXED IND 68UH 220MA 1.92 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN