AISC-1812H-561K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-561K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 560UH 70MA 13 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-561K-T ABRACON
    AISC-1812H-561K-T ABRACON
    AISC-1812H-561K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-561K-T is described as FIXED IND 560UH 70MA 13 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK