AISC-1812H-470K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-470K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 47UH 280MA 1.37 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,654
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1812H-470K-T ABRACON
    AISC-1812H-470K-T ABRACON
    AISC-1812H-470K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-470K-T is described as FIXED IND 47UH 280MA 1.37 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.