AISC-1812H-3R3N-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-3R3N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3.3UH 800MA 130 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-3R3N-T ABRACON
    AISC-1812H-3R3N-T ABRACON
    AISC-1812H-3R3N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-3R3N-T is described as FIXED IND 3.3UH 800MA 130 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE