AISC-1812H-391K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-391K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 390UH 95MA 8.06 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 437
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1812H-391K-T ABRACON
    AISC-1812H-391K-T ABRACON
    AISC-1812H-391K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-391K-T is described as FIXED IND 390UH 95MA 8.06 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH