AISC-1812H-331K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-331K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 330UH 100MA 7.75 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-331K-T ABRACON
    AISC-1812H-331K-T ABRACON
    AISC-1812H-331K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-331K-T is described as FIXED IND 330UH 100MA 7.75 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB