AISC-1812H-2R7N-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-2R7N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.7UH 870MA 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 553
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1812H-2R7N-T ABRACON
    AISC-1812H-2R7N-T ABRACON
    AISC-1812H-2R7N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-2R7N-T is described as FIXED IND 2.7UH 870MA 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.