AISC-1812H-1R5N-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-1R5N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1A 90 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-1R5N-T ABRACON
    AISC-1812H-1R5N-T ABRACON
    AISC-1812H-1R5N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-1R5N-T is described as FIXED IND 1.5UH 1A 90 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 7UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM