AISC-1812H-1R0N-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-1R0N-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 1.08A 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-1R0N-T ABRACON
    AISC-1812H-1R0N-T ABRACON
    AISC-1812H-1R0N-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-1R0N-T is described as FIXED IND 1UH 1.08A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"