AISC-1812H-121K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-121K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 120UH 170MA 3.2 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1812H-121K-T ABRACON
    AISC-1812H-121K-T ABRACON
    AISC-1812H-121K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-121K-T is described as FIXED IND 120UH 170MA 3.2 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.