AISC-1812H-100K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1812H-100K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 10UH 650MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1812H-100K-T ABRACON
    AISC-1812H-100K-T ABRACON
    AISC-1812H-100K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1812H-100K-T is described as FIXED IND 10UH 650MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH