AISC-1210H-820K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-820K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 82UH 200MA 4.58 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,614
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210H-820K-T ABRACON
    AISC-1210H-820K-T ABRACON
    AISC-1210H-820K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-820K-T is described as FIXED IND 82UH 200MA 4.58 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK