AISC-1210H-680K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-680K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 68UH 210MA 4.06 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,187
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210H-680K-T ABRACON
    AISC-1210H-680K-T ABRACON
    AISC-1210H-680K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-680K-T is described as FIXED IND 68UH 210MA 4.06 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    View
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG