AISC-1210H-471K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-471K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 470UH 60MA 27.5 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1210H-471K-T ABRACON
    AISC-1210H-471K-T ABRACON
    AISC-1210H-471K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-471K-T is described as FIXED IND 470UH 60MA 27.5 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE