AISC-1210H-390K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-390K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 39UH 330MA 2 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1210H-390K-T ABRACON
    AISC-1210H-390K-T ABRACON
    AISC-1210H-390K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-390K-T is described as FIXED IND 39UH 330MA 2 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.