AISC-1210H-221K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-221K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 220UH 100MA 14.4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 581
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210H-221K-T ABRACON
    AISC-1210H-221K-T ABRACON
    AISC-1210H-221K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-221K-T is described as FIXED IND 220UH 100MA 14.4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"