AISC-1210H-220K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-220K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 22UH 430MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210H-220K-T ABRACON
    AISC-1210H-220K-T ABRACON
    AISC-1210H-220K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-220K-T is described as FIXED IND 22UH 430MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM