AISC-1210H-180K-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210H-180K-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 18UH 450MA 978 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about AISC-1210H-180K-T ABRACON
    AISC-1210H-180K-T ABRACON
    AISC-1210H-180K-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210H-180K-T is described as FIXED IND 18UH 450MA 978 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT