AISC-1210-5R6J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-5R6J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 5.6UH 250MA 5 OHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-5R6J-T ABRACON
    AISC-1210-5R6J-T ABRACON
    AISC-1210-5R6J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-5R6J-T is described as FIXED IND 5.6UH 250MA 5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM