AISC-1210-56NJ-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-56NJ-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 56NH 1A 140 MOHM SMD
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-56NJ-T ABRACON
    AISC-1210-56NJ-T ABRACON
    AISC-1210-56NJ-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-56NJ-T is described as FIXED IND 56NH 1A 140 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 10SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 12CHAN VME J1/J2/J0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 21-SLOT
    BACKPLANE 6U 8 CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V