AISC-1210-3R0J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-3R0J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 3UH 300MA 3.12 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,114
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-3R0J-T ABRACON
    AISC-1210-3R0J-T ABRACON
    AISC-1210-3R0J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-3R0J-T is described as FIXED IND 3UH 300MA 3.12 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.