AISC-1210-2R7J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-2R7J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 2.7UH 300MA 2.85 OHM
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-2R7J-T ABRACON
    AISC-1210-2R7J-T ABRACON
    AISC-1210-2R7J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-2R7J-T is described as FIXED IND 2.7UH 300MA 2.85 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG
    View
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG