AISC-1210-1R5J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-1R5J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1.5UH 310MA 1.95 OHM
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-1R5J-T ABRACON
    AISC-1210-1R5J-T ABRACON
    AISC-1210-1R5J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-1R5J-T is described as FIXED IND 1.5UH 310MA 1.95 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"