AISC-1210-1R0J-T ABRACON
  • Part Number: AISC-1210-1R0J-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: FIXED IND 1UH 320MA 1.85 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,472
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AISC-1210-1R0J-T ABRACON
    AISC-1210-1R0J-T ABRACON
    AISC-1210-1R0J-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the Fixed Inductors category. AISC-1210-1R0J-T is described as FIXED IND 1UH 320MA 1.85 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM